Open Dag BS De Wereldwijzer

  • Open Dag BS De Wereldwijzer

Op woensdag 25 januari was er een open dag op onze school. Deze werd bezocht door ouders van kinderen die 4 jaar worden. Zij kregen een rondleiding door de school en allerlei informatie zoals een schoolgids, een schoolkalender en een inschrijfformulier. Deze informatie is ook op onze website terug te vinden. Op maandag 30 januari is er een gezamenlijk inschrijfmoment voor alle scholen in Cranendonck, dus ook voor de Wereldwijzer. Van 14.00 uur tot 17.30 uur kunnen kinderen ingeschreven worden. Ook broertjes en zusjes, die 4 jaar gaan worden, van kinderen die al op de Wereldwijzer zitten kunnen ingeschreven worden. Het is het gehele schooljaar mogelijk om een afspraak te maken voor een rondleiding en om kinderen in te schrijven op onze school. 

Terug naar het overzicht

Schoolgroente en schoolfruit

Schoolgroente en schoolfruit

Van 13 november t/m 20 april krijgen uw kinderen op school ...

Halloween middag

Halloween middag

Vanmiddag hebben we met de groepen 1 t/m 4 een super ...

Controle fietsverlichting

Controle fietsverlichting

Vanmiddag vond op onze school de jaarlijkse ...